I. Waldorf Pedagojisi Öğretmen Seminerimizi sevinçle bitirdik

yazan ESDD
971 views

Öğretmen Seminerimizin ilk mezunlarını, çocuklarımızın aydınlık geleceğine uğurladık. 2016 yılında başladığımız bu yolculukta bilgeliğiyle yolumuzu aydınlatan sorumlu doçentimiz Alfred Rahmen’e, pedagojik desteğini esirgemeyen Hamburg Semineri’ne ve Jürgen Lohmann’a, her zaman yanımızda olan Freunde’ye ve Nana Goebel’e ve gölgesinde bulunmaktan onur duyduğumuz Goetheanum Pedagoji Bölümü’ne en derin hürmet ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kıymetli doçentlerimiz (alfabetik sırayla) Agnes Kovacs, Ateş Baydur, Christof Wiechert, Clair Wyss, David Friedeberg, Dorothea Kuth, Edwin Hübner, Ekkehard Fiedler, Falko Arnold Berger, Frieda Schmidleitner, Ineke van der Duyn Schouten, Joseph Hess, Judith Saegesser, Juliane Friedeberg, Klaus Lang, Micaela Sauber, Murat Özmen, Muzaffer Aksoy, Monika Würzinger, Olaf Koob, Philipp Reubke, Roberto Pellacini ve Tille Barkhoff’a varlıkları ve değerli katkıları için ayrıca teşekkür ediyoruz. Minnettarız…

Tercümanlarımız Emine Okcanoğlu, İrfan Öksüz, Zafer Koç ve Zehra Bayraktar’a sevgi dolu refakatleri için teşekkür ediyoruz.

Okullarını bize sevgiyle açan İELEV, ALEV ve Terakki Vakfı eğitim kurumlarına destekleri için teşekkür ediyoruz.

Bu özel günümüzü yaptığı hediyelerle güzelleştiren Hale Tuzlacıoğlu’na ve müziğiyle kalplerimize seslenen Emre Başaran’a teşekkür ediyoruz.

Sevgili öğrencilerimize de bu değerli karşılaşma ve emekleri için teşekkür ediyor, gelecek çalışmalarında sarsılmaz bir sevinç diliyoruz.

Diploma alan öğrencilerimiz: Baran Açıkgöz, Başak Topkaya, Filiz İçli, Gülsüm Duman, Hande Başaran, Locan Ata, Sait Nuri Akçal, Selda Çiler Kocadağ.
Katılım Belgesi alan öğrencilerimiz: Birgül Taştan Meriç, Duran Gözügüzel, Ebru Salah, Sinem Arslan, Tarhan Onur, Zarif Öztürk.

Yanımızdaki tüm varlıklara şükranlarımızla…

Bunlara da göz atın